Predajne

BRATISLAVA

OD KOCKA Ružinov,
Seberíniho 14,
tel.: 02 / 4342 5404
mobil: 0918 795 627
Po - Pia: 9:00 - 18:00
So: 8:00 - 12:00

 
 

Vitajte na stránke Rybárskeho centra Riverland


     Rybárske centrum Riverland je firma špecializovaná na predaj športových potrieb so zameraním na rybárov, vodné športy a pobyt v prírode. Zastupujeme a priamo zo zahraničných centrál držíma svetové značky Mitchell, Berkley, JRC, Penn, Abu Garcia, Spiderwire, Sébile, Greys, Shakespeare, Hodgman, Chub, Cukk, FOX, Yamaha, Kolibri, Simms, Sage, Orvis, Airflo, Fladen, Mikado, sme zástupcom firmy Sports pre Bratislavu, nástrahy Relax, Shimano, Rapala, Daiwa, Cormoran, Delphin, Fin, Catkong, Korda, Nikl. Mikbaits, Van den Eynde, Haldorádo, Rypo mix, Starbaits, Sensas, Dynamite Baits. Dôležitým informačným zdrojom je aj internet. Na našej stránke www.rybarskecentrum.sk sa dozviete o novinkách firiem aj s popisom produktov. Taktiež nás môžete sledovať na Facebooku - Riverland.

     V prípade Vášho záujmu o kúpu produktov si otvorte časť "Internetový obchod", kde si môžete pozrieť našu ponuku produktov rozdelenú podľa typu lovu (kaprárina, muškárina, prívlač, morský rybolov...) aj s popisom a cenou produktu. Prvým predpokladom nákupu je však Vaša registrácia. Údaje potrebné pre registráciu sú potrebné pre komunikáciu s Vami a skoré vybavenie Vašej objednávky, v žiadnom prípade nebudú zneužité pre iné účely.

     Aby sme skrátili Váš čas a zrýchlili Vašu orientáciu v ponuke produktov, vytvorili sme v hornej časti špeciálny panel s pravidelnými výpredjami, novinkami a akciami. Obsah tohoto panelu sa pravidelne aktualizuje.

     Veríme, že s informáciami ako aj poskytovanými službami budete spokojní a oceníte to pravidelnou návštevou našej stránky.

     Prajeme Vám veľa krásnych okamihov v prírode a na rybách a tešíme sa na spoluprácu s Vami.

     Kolektív Rybárskeho centra Riverland

 
 
Partneri