Carp Team Riverland na začiatku sezóny


Chalani z Carp Teamu RIVERLAND uskutočnili zopár krátkych výjazdov na jednom 7ha štrkovisku za účelom otestovania nových koncových zostáv a boilies. Aj keď im rybačku znepríjem?ovali istí ,,akože" špotoví rybári, ktorí sa nešportovo tlačili na ich zakrmované miesto, dokázali chalani nachytať pekné ryby s minimom strát. To znamená, že nové montáže fungovali perfektne, nehovoriac o boilies od Karla Nikla a Imperial Baits, ktoré opäť dokázali svoju vysokú kvalitu. Filip Biskupič a Marek Badura nachytali takmer 20 kaprov  od 8kg do 11kg, ale aj 12kilového, 13 kilového a najväčšieho 16 kilového. Množstvo kaprov do 4kg ani nerátali.

 Koncové montáže boli zostavené z komponentov značiek: FOX, JRC, CARP R US, BERKLEY. Z háčikov boli použité-FOX arma point SSSP, FOX series3, JRC 3MBT, CARP R US F.W.Cranked Hook a Longshank Nailer.

Náväzcové šnúrky-Kryston Quick Silver ,FOX Coretex Weedy Olive 20lbs, Berkley Fluorocarbon TRILINE 0,40mm.

Ostatná bižutéria-zmršťovacie hadičky, obratlíky, krúžky a pod. značky FOX. 

Z boiliesov fungoval RRR pepper+amino csl komplex Scopex/Olihe?, Red Fish RobinRed HNV+amino csl komplex Švestka, C4+amino csl komplex Damson Squid/Octopus, Ryba(K.Nikl)+Liquid SOURCE(Dynamite Baits), Osmotic(Imperial Baits), Pop up Squid/Octopus VISION BAITS.

 
 
Partneri